Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Systemy dla Firm

Rozwiązania IT wspierające rozwój i efektywność w biznesie. Postaw na digitalizację swojej firmy. 

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które usprawniają i automatyzują procesy oraz pozwalają rozwijać biznes.

Projektujemy w technologii mikroserwisów, które są bardzo wygodną i elastyczną w użytkowaniu architekturą. Dzięki temu możemy stworzyć szeroki zakres rozwiązań dedykowanych niezależnie od branży i potrzeb, m. in system do zarządzania budową domów jednorodzinnych, mikroserwisy do generowania e-recept, e-skierowań, e-zwolnień, systemy przetargowe, CRM i wiele więcej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o potrzebach systemy dla Twojej firmy.

Ikona Portal pacjenta

Portal pacjenta

System umożliwiający zapisanie się na wizytę do lekarza, zgłoszenie zapotrzebowania na receptę, przejrzeć swoje wyniki badań.

Ikona System CRM do zarządzania budową

System CRM do zarządzania budową

Jak sama nazwa wskazuje służy do zarządzania budową domów.

Umożliwia generowanie kosztorysów dla klienta. Na podstawie zaakceptowanego

kosztorysu tworzy się harmonogram prac składający się z poszczególnych etapów.

Każdy etap składa się z elementów, które są przypisywane do ekip budowlanych, mają swoje ceny i mogą być rozliczane. Rozliczyć można ekipę budowlaną, czy zrobiła dany element i na tej podstawie wystawić fakturę.

Ikona System przetargowy

System przetargowy

System służący do definiowania zapotrzebowania przedsiębiorstwa, na które odpowiadają firmy i biorą udział w różnych aukcjach. Mamy 3 rodzaje aukcji: Aukcja pierwszej ceny, aukcja angielska, aukcja japońska

Zdjęcie usługi Systemy dla Firm
Cered - strony www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne