Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Cered - strony www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne

Strony www

Profesjonalne, kompleksowe realizacje stron internetowych i portali. Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego przygotujemy zarówno wizytówkę małej firmy jak i rozbudowany serwis. Dziesiątki zrealizowanych stron www i tyle samo zadowolonych klientów. Sprawdź naszą ofertę.

Sklepy Internetowe

Niezawodne platformy do sprzedaży produktów online. Tworzymy kompleksowe sklepy internetowe szyte na miarę, niezależnie czy mają być to proste rozwiązania na kilka produktów czy rozbudowane ecommerce’y. Pomożemy zacząć sprzedawać w internecie.

Systemy dla Firm

Dedykowane rozwiązania informatyczne dla firm. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania takiego jak np. systemy CRM, systemy zarządzania projektami, systemy medyczne, przetargowe, transportowe czy oprogramowanie dla firm produkcyjnych i handlowych.

Hosting SSD

Szybsze ładowanie strony www? Z hostingiem SSD to możliwe! Oferujemy profesjonalny hosting, który zapewnia niesamowitą stabilność i szybkość działania, dzięki zastosowaniu dysków SSD. Elastyczne pakiety dostosowane do potrzeb.

Domeny

Krajowe, regionalne, globalne, EU – nowe domeny oraz transfery od innych usługodawców. Nie martw się o płatności, terminy, przedłużanie domen, itd. Zrobimy to za Ciebie!

Obsługa Informatyczna

Kompleksowa obsługa informatyczna firm. Pomoc zdalna i na miejscu, administracja serwerami, zarządzanie siecią firmową oraz bezpieczeństwem danych. Oferujemy sprawną pomoc w codziennym funkcjonowaniu sieci i systemów oraz doraźną pomoc przy awariach.

Kampanie Google Ads

Google Ads daje możliwości celnego docierania do potencjalnych klientów, zarówno przez wyszukiwarkę Google jak i reklamy graficzne czy video w całym internecie. Tworzymy efektywne kampanie nastawione na pozyskiwanie klientów dla Twojego biznesu.

Administracja WWW

Kompletna opieka nad stronami i serwisami internetowymi. Wspieramy technicznie, wprowadzamy poprawki i pożądane zmiany, aktualizujemy a także dbamy o bezpieczeństwo strony, danych i kopie zapasowe.

NFZ

Systemy informatyczne dla medycyny. Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem oprogramowania Ka-medica w regionie. Pomagamy przychodniom, gabinetom, szpitalom i placówkom medycznym sprawnie funkcjonować dzięki oprogramowaniu.

Cered - strony www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne