Logo

E-skierowanie P1 | Integracja E-skierowania P1 do e-medycyny

E-skierowanie P1 | Konektor / Mikroserwis P1 | Integracja programistyczna

Konektor "E-skierowanie Online" oferowany przez Cered.pl zapewnia komplesowe zintegrowanie Twojego Gabinetu medycznego z systemem P1. nasz Integrator E-skierowania w pełni pośredniczy w wystawianiu i pobieraniu e-skierowań pomiędzy systemem gabinetowym, a systemem P1. 

Jak działa nasz konektor E-skierowania Online?

System gabinetowy wywołuje endpoint api z konkretnymi parametrami. Nasz mikroserwis preparuje odpowiednią strukturę dokumentu HL7 CDA oraz wysyła żądanie do serwerów CEZ, a w odpowiedzi zwraca klucz oraz kod skierowań, bądź szczegóły skierowania. 

Funkcjonalności Integratora Skierowań, czyli co otrzymasz

  • Wystawienie e-skierowania
  • Wczytanie e-skierowania

Po szybkiej integracji uzyskujesz możliwość wystawiania oraz wczytywania e-skierowania. 

Zwiększ możliwosći Twojego gabinetu już dziś!

Jeśli zależy Ci na szybkiej i poprawnej integracji skierowań online, zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy w stanie podłaczyć się niemalże do każdego gabinetu. Jeśli masz pytania koniecznie zadzwoń lub napisz do nas już dziś.

Dlaczego wybrać integrator E-skierowań Cered?

Oszczędzasz czas i pieniędze

Poprawna integracja skierowań polega na ciągłym śledzeniu zmian wprowadzanych przez CEZ, wybierając integrator my zajmujemy się tym aby wszystko było aktualne jak tylko pojawi się wzmainka o jakichkolwiek zmianach.

Elastyczne rozwiązanie

Dowolność używanej technologii - nasz mikroserwis obsługujący skierowania preparuje odpowiednie struktury danych i je podpisuje. Dzięki temu osoby utrzymujące system gabinetowy nie musza znać struktur danych.

Dowolność technologii

Nieważne w jakiej technologii wykonany jest system gabinetowy z którego korzystasz, może być to C#, Java, Php czy inne języki programowania, nasz konektor będzie łączył się z nim i wzbogaci go o nowe możliwości.

Programiści nie tracą czasu

Programiści nie muszą tracić czasu i nerwów, na integracje które można wprowadzić od ręki, jako gotowe rozwiązanie.

 

Dodaj e-skierowania online do swojej oferty już dziś

Potrzebujesz naszego integratora ? a może potrzebujesz więcej informacji jeśli tak to skontaktuj się z nami

Zespół naszych programistów tworzy i obsługuje systemy dla medycyny od wielu lat dlatego tworzymy w pełni zoptymalizowane i gotowe rozwiązania programistyczne dla gabinetów medycznych. W naszej ofercie oprócz Modułu integracji skierowań online z systemem P1 znajdziesz również moduły : 

Zdjęcie podstrony
-->